[Pobierz] Tapeta z Androida O Developer Preview

Newsy

Premiera Androida O(reo?) Developer Preview już za nami. Z pewnością nasi czytelnicy, którzy lubią personalizację, estetykę i przy okazji najnowszych premier smartfonów dekorują swoje ekrany główne najnowszymi „stockowymi” tapetami pochodzącymi z przed chwilą zaprezentowanych urządzeń zainteresują się tym, że w internecie jest już dostępna oficjalna tapeta wyciągnięta z plików testowej wersji systemu Android O. Oto ona:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Aby pobrać plik, należy kliknąć/tapnąć na powyższy obrazek i po powiększeniu kliknąć prawym przyciskiem myszy/przytrzymać palcem, po czym wybrać opcję zapisu obrazka na dysk. Tytuł akcji może różnić się w zależności od przeglądarki i platformy, z której się korzysta.

Jak oceniacie tę domyślną tapetę? Moim zdaniem Google nie wykazało się zbyt wielką ambicją, żeby stworzyć coś niepowtarzalnego. Inaczej robi chociażby firma OnePlus, dla której oficjalne tła przygotowuje malarz/grafik. Tutaj mamy „tylko” prosty widoczek na planetę Ziemię (?). I wątpię, żeby po premierze kolejnych urządzeń z serii Pixel (Pixel 2?) pojawiło się coś więcej, niż tylko widoki satelitarne czy zdjęcia Google Earth.

źródło: Google/Android O


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x