ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Tapeta z Androida O Developer Preview

Autor: Eliasz Szykowny Kategoria: Newsy

Premiera Androida O(reo?) Developer Preview już za nami. Z pewnością nasi czytelnicy, którzy lubią personalizację, estetykę i przy okazji najnowszych premier smartfonów dekorują swoje ekrany główne najnowszymi „stockowymi” tapetami pochodzącymi z przed chwilą zaprezentowanych urządzeń zainteresują się tym, że w internecie jest już dostępna oficjalna tapeta wyciągnięta z plików testowej wersji systemu Android O. Oto ona:

Aby pobrać plik, należy kliknąć/tapnąć na powyższy obrazek i po powiększeniu kliknąć prawym przyciskiem myszy/przytrzymać palcem, po czym wybrać opcję zapisu obrazka na dysk. Tytuł akcji może różnić się w zależności od przeglądarki i platformy, z której się korzysta.

Jak oceniacie tę domyślną tapetę? Moim zdaniem Google nie wykazało się zbyt wielką ambicją, żeby stworzyć coś niepowtarzalnego. Inaczej robi chociażby firma OnePlus, dla której oficjalne tła przygotowuje malarz/grafik. Tutaj mamy „tylko” prosty widoczek na planetę Ziemię (?). I wątpię, żeby po premierze kolejnych urządzeń z serii Pixel (Pixel 2?) pojawiło się coś więcej, niż tylko widoki satelitarne czy zdjęcia Google Earth.

źródło: Google/Android O

Sprawdź najnowsze wpisy