Nowe iPhone’y SE już 24 marca. Ile zapłacimy?

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-03-21

iPhone SE to 4-calowy smartfon, który swoją mocą obliczeniową zawstydza niejednego, większego konkurenta. Apple postanowiło wypuścić urządzenie oferujące świetne parametry w małej, kompaktowej obudowie. Bryła ta również przez wielu uważana jest za jedną z najładniejszych na rynku.

Bolączką tego modelu była mała pamięć wewnętrzna. 16 GB nie pozwalało rozwinąć skrzydeł, a 64 GB dla niektórych było po prostu za dużym przeskokiem. Za kilka dni jednak na rynek trafi iPhone SE, który powinien już zadowolić wszystkich. Nowa wersja ma zaoferować 32 GB, czyli wartość, jaką wielu użytkowników poszukiwało. Uważają ją oni za idealną do codziennego użytkowania. Dla tych bardziej wymagających Gigant z Cupertino przewidział model z 128 GB dyskiem.

Ile będzie kosztować nowy iPhone SE? Wariant 32 GB to koszt 2149 złotych, czyli tyle samo, ile iPhone SE 16 GB podczas swojej premiery. Ci, którzy będą chcieli zasmakować czterokrotnie większej przestrzeni będą musieli zostawić w kasie 2679 złotych.

Rozpoczęcie sprzedaży 24 marca.

źródło: Apple • Szymon640

  w dupie mam tego iPhone, mowcie co z tym konkursem

 • witol876

  A to w iphonie zaczeli instalowac androida ze pisza o nim na tym portalu

 • baran0119

  Jakim „dyskiem” ?

 • Norbert Nowakowski

  czy to są oficjalne cenny w Polsce ?

 • Polaczek

  To tylko zwiększyli pamięć czy jeszcze coś zmienili. Bo np przedni aparat 1,2 mpx zdało by się wymienić na coś lepszego w dobie selfie i grupie.