Apple prezentuje iPhone 7 i 7 Plus w czerwonej wersji kolorystycznej

Eliasz Szykowny Newsy 2017-03-21

Plotki na temat czerwonej wersji kolorystycznej iPhone’a 7 i 7 Plus pojawiały się już od jakiegoś czasu. Teraz sprawdziły się. Oto wersja specjalna telefonu od Apple – (PRODUCT)RED. Według informacji dostępnych na stronie firmy z Cupertino, każdy zakup takiego smartfona przyczynia się do wspierania Globalnego Funduszu wspierającego walkę z HIV i ma pomóc w stworzeniu pokolenia wolnego od tych chorób. W sklepie Apple dostępne są również różnego rodzaju akcesoria w czerwonym kolorze, których zakup także wspiera przedsięwzięcia walczące z AIDS.

Wracając do sedna artykułu – niestety, z przodu nie zastosowano ciemnego panelu. Smartfon z przodu jest biały i już teraz pojawiają się opinie, że niezbyt dobrze komponuje się z kolorystyką tyłu. Niemniej jednak najnowsza wersja kolorystyczna iPhone’a wygląda bardzo „polsko”.

Jeśli natomiast chodzi o dostępne wersje pamięci wewnętrznej – będą to pojemności 128 GB i 256 GB. Nie znajdziemy wersji 32 GB. Ich ceny to 4479/4999 zł (większy model – iPhone 7 Plus) oraz 3879/4399 zł (iPhone 7). Pozostała specyfikacja jest oczywiście taka sama, jak w przypadku pozostałych wersji kolorystycznych najnowszych telefonów Apple’a.

Oba modele smartfonów mają być dostępne już od 24 marca bieżącego roku. Do wybranych państw telefony będą wysyłane już pod koniec tego miesiąca. W Polsce zaczekamy trochę dłużej. Pierwsze wysyłki w naszym kraju mają być organizowane w kwietniu.

źródło: Apple • Jumperone

  wygląda świetnie

 • haVoc vulTure

  Dbrand i Slikwraps wymyslily to 100 lat temu. Żenada.

  • Maxik

   100 lat temu te firmy nie istniały.
   Naklejki zawsze na propsie tylko nie każdy to lubi.

   • haVoc vulTure

    Dzisiaj zmienilem „drewniana” naklejke slikwraps na „beton” od dbrand , bo pasuje mi do ramki rinhoshield. Do tego kupilem nowy zestaw ikon i po 15 miesiacach mam nowy telefon za okolo 100zl.

 • LoadGamePL

  Wszystko pięknie, tylko co to ma wspólnego z Androidem?

  • stark2991

   Choćby to że Apple wyznacza trendy i idę o zakład że zaraz zaczną kopiować ten kolor

 • WiktorKrasny

  Fajny kolor. Szkoda że przod nie jest czarny

 • Mariola

  Śliczny kolor.