LG G2 Lineage OS

LineageOS z milionem aktywnych instalacji. Najpopularniejsze urządzenie to…

Android

Projekt LineageOS, który powstał zaraz po zamknięciu CyanogenMod cieszy się dużym zainteresowaniem wśród byłych użytkowników najpopularniejszej kiedykolwiek modyfikacji Androida. Nie ma się co dziwić – w końcu ten pierwszy powstał jako kontynuacja drugiego, a wiele programistów pracujących nad CM obecnie pracuje właśnie nad jego następcą. Nowy projekt wciąż rozwija wsparcie dla wielu nowych urządzeń.

Już w miesiąc po osiągnięciu 500 000 aktywnych instalacji nowego ROM-u, system osiągnął liczbę miliona obecnie aktywnych instalacji. Świetny wynik. Najpopularniejszym urządzeniem jest wciąż OnePlus One, który nawiasem mówiąc, niestety nie otrzymuje już żadnych update’ów od producenta. Dalej pojawiają się takie modele, jak OnePlus 3/3T, Samsung Galaxy S III (wersja międzynarodowa), Xiaomi Redmi Note 3, Samsung Galaxy S5 (również wersja międzynarodowa), Xiaomi Mi5, LG Nexus 5, Lenovo Moto G (2015).

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

źródło: LineageOS


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x