Evan Blass mówi, ile będzie kosztować Samsung Galaxy S8 i akcesoria

Newsy

Co nieco już słyszeliśmy o tym, ile będziemy musieli wyłożyć za najnowszy model z linii Galaxy S. Dużo. Co prawda polskie ceny jeszcze się nie pojawiły, lecz z przecieków na rynek europejski możemy mniej więcej oszacować koszta tegorocznego flagowca.

Będzie drożej niż ostatnio. Evan Blass na Twitterze odpowiedział dzisiaj jednemu z użytkowników. Podane przez niego kwoty są w euro. Przy Samsungu Galaxy S8 widzimy 799, co w przeliczeniu na złotówki daje nam około 3400 złotych. Model większy, Galaxy S8+ wyceniono na 899 euro, czyli kilkaset złotych więcej. To akurat normalna sytuacja i w przypadku poprzedniej generacji było identycznie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Jeśli chodzi o akcesoria, możemy tutaj mówić o następujących kwotach. Dock DeX za 150 euro, okulary GearVR 129 euro, natomiast nowa kamerka Gear360 to koszt 229 euro.

 

Nikt nie myślał, że będzie tanio. Europejskie ceny Samsunga są naprawdę wysokie. W Polsce mogą być jeszcze „wyższe”. Jak wiele osób skusi się na smartfona za blisko 4000 złotych?

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x