Facebook Messenger z nowościami. Ankiety i gry już dostępne w Polsce

Eliasz Szykowny Aplikacje 2017-03-19

Facebook wciąż rozwija swoją popularną na całym świecie usługę Messenger. Ostatnio w aplikacji pojawiły się zmiany, które niezbyt przypadły do gustu użytkownikom. Teraz jednak pojawiło się coś ciekawego, co naprawdę wydaje się przydatne. Od jakiegoś czasu w rozmowach grupowych można tworzyć ankiety, na które mogą odpowiadać wszyscy uczestnicy takiej konwersacji.

To nie wszystko. Dla polskich użytkowników Messengera zostały udostępnione gry, które nie kończą się już tylko na koszykówce i piłce nożnej. Pisaliśmy już o tej nowości tutaj. Niestety (albo stety, w końcu to kolejne obciążenie aplikacji), ja jeszcze nie zauważyłem u siebie tej nowości, ale podobno niektórzy użytkownicy w Polsce mają już możliwość grania ze znajomymi w Instant Games.

Należy wyraźnie zaznaczyć, że nowe funkcje mogą nie pojawić się jednocześnie u wszystkich. Nie wszystko jest aktywowane po aktualizacji aplikacji w Sklepie Play, czasami należy poczekać na automatyczną aktualizację „serwerową” (wewnątrz samego programu). Część użytkowników jest traktowana jak „króliki doświadczalne”, a część otrzymuje update’y już po testach. Odbywa się to w różnych terminach.

źródło: Facebook/MessengerPrzewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x