Samsung Galaxy S8 i S8+ – Evan Blass pokazuje wersje kolorystyczne smartfonów

Eliasz Szykowny Newsy 2017-03-19

Wydarzenie i transmisja z premiery nowych Samsungów Galaxy S z pewnością przyciągnie masę entuzjastów technologii. Jak przed każdą inną większą smartfonową premierą, im bliżej do niej, tym więcej nowych przecieków. Tym razem jest to nie byle jaki przeciek, bo pochodzący od cieszącego się dużym zaufaniem twitterowicza – Evana Blassa. Jego informacje praktycznie zawsze się potwierdzają.

Na warsztat wzięte zostały wersje kolorystyczne Samsungów Galaxy S8. Według leakera urządzenia będą dostępne w następujących kolorach: black sky (w wolnym tłumaczeniu – niebiańska czerń), orchid grey (storczykowa szarość) oraz arctic silver (arktyczne srebro).

Na szczęście panele przednie ze względu na ilość ciemnych czujników są również ciemne, więc nieestetyczne „kropki” nie będą widoczne. Uff! Wydaje się, że wcześniejsze przecieki, na których było widać brzydkie czarne punkty nie przedstawiały w pełni rzeczywistości i mogły to być po prostu prototypy z naklejonymi elementami o niepasującym kolorze. Na renderach widać także brak czarnej ramki wokół wyświetlacza. Jak będzie jednak w praktyce – tego dowiemy się już po premierze.

Przedstawione na obrazie tapety także wyglądają estetycznie i pasują do całej koncepcji, moim zdaniem są o wiele lepsze niż w przypadku rzekomego wcześniejszego przecieku. Są to jednak przypuszczenia, ponieważ zdjęcia mogą być po prostu specjalnymi grafikami, które nie znajdą się w pakiecie tapet w telefonach.

Przejdźmy do konkretów – na górze znajduje się model Samsung Galaxy S8, natomiast na dole – S8 Plus. Jak Wam się podoba?

źródło: Twitter/@evleaks • Maciej Sadowicz

  Wsparcie systemowe przez jeden rok. Bo potem to już stary przecież.

 • H0Ly_bLaSt0R

  Lubiłem w samsungach to że jak były jakieś wersje kolorystyczne to były tego samego koloru na przodzie i tyle. No ale zobaczymy jak to będzie w praktyce wyglądać.

  • stark2991

   Przód czarny bo nawalili czujników i głupio to wygląda. Choć w przeciekach były też takie wersje jak piszesz.