HTC U Ultra poddany testom na wytrzymałość – z muzycznym akcentem!

Newsy

JerryRigEverything to YouTuber znany z tego, że żadne urządzenie nie przejdzie przez jego ręce obojętnie. Ba, każdemu z nich zostanie poświęcona należna uwaga. Tym razem padło na HTC U Ultra. Jak nowy model Tajwańczyków poradził sobie z testem wytrzymałości?

Wyniki już mamy. Trzeba przyznać, że smartfon miejscami zachowuje się całkiem dobrze, innym zaś razem daje ciała. Ekran poddaje się przy twardości 6-7, co oznacza, że nie znajdziemy tam szafirowego szkła, na którym rysy ukazałyby się dopiero przy twardości 8, a nawet 9. Czytnik linii papilarnych pokryty został plastikiem, łatwo go zatem zdrapać nożykiem. Ciężko go jednak całkowicie uszkodzić. A reszta?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Z tyłu znajdujemy szkło. Jerry ciekawy, jak się zachowa zdecydował się wytoczyć najcięższą artylerię. Podszedł do tematu humorystycznie i zaprezentował nam historię chłopca z niebieskiego świata. Na szczęście zwykły nożyk nie poradziłby sobie z tym zadaniem. Można zatem żyć bez etui.

źródło: YouTube


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x