HTC U Ultra poddany testom na wytrzymałość – z muzycznym akcentem!

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-03-19

JerryRigEverything to YouTuber znany z tego, że żadne urządzenie nie przejdzie przez jego ręce obojętnie. Ba, każdemu z nich zostanie poświęcona należna uwaga. Tym razem padło na HTC U Ultra. Jak nowy model Tajwańczyków poradził sobie z testem wytrzymałości?

Wyniki już mamy. Trzeba przyznać, że smartfon miejscami zachowuje się całkiem dobrze, innym zaś razem daje ciała. Ekran poddaje się przy twardości 6-7, co oznacza, że nie znajdziemy tam szafirowego szkła, na którym rysy ukazałyby się dopiero przy twardości 8, a nawet 9. Czytnik linii papilarnych pokryty został plastikiem, łatwo go zatem zdrapać nożykiem. Ciężko go jednak całkowicie uszkodzić. A reszta?

Z tyłu znajdujemy szkło. Jerry ciekawy, jak się zachowa zdecydował się wytoczyć najcięższą artylerię. Podszedł do tematu humorystycznie i zaprezentował nam historię chłopca z niebieskiego świata. Na szczęście zwykły nożyk nie poradziłby sobie z tym zadaniem. Można zatem żyć bez etui.

źródło: YouTube • Kaszak

  HTC Ultra zbiera cięgie baty w recenzjach, i bardzo dobrze. Próbowali skopiować wiele rozwiązań od innych producentów ale zrobili to strasznie nieudolnie. Wzięli brak jacka od Apple, ale nie zrobili fona wodoodpornym, wzięli ten mini wyświetlacz od LG, ale nie jest on cały czas włączony, wzięli szklane plecki, ale nie zrobili bezprzewodowego ładowania. Za tę cenę to niewybaczalne.

  • stark2991

   „poor use of space”
   MKBHD
   😀

  • Ten mały jak i duży wyświetlacz w Ultra są takie same jak w LG. Mały możesz być włączony cały czas w zależności od tego jak sobie ustawisz.

 • stark2991

  Najlepszy moment to jak szkło trzaska jak lód na rzece gdy rysuje tył szpikulcem o twardości 9 recytując słowa piosenki 😀 Jak psychopata jakiś 😀

 • Buka37

  HTC nadal pokazuje klase w wbijaniu sobie noża w plecy.