20 GB za darmo dla każdego w T-Mobile!

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-03-19

T-Mobile rusza z nową akcją. Operator otrzymał właśnie certyfikat „Best in Test”, a to oznacza, że jest co świętować. Z tej okazji sieć przygotowała dla swoich klientów naprawdę fajny prezent. Mnóstwo Internetu za darmo!

Od 18 marca można aktywować pakiet 20 GB danych na 30 dni. Dodatkowe gigabajty są bezpłatne i dostępne dla wszystkich. Mogą z nich skorzystać posiadacze kart pre-paid oraz abonamentu. Co więcej, nieważne czy jesteśmy klientem biznesowym, czy indywidualnym. T-Mobile oferuje darmowe 20 GB wszystkim, których ma pod swoimi skrzydłami.

Aktywacja jest niezwykle prosta. Wystarczy wysłać SMS o treści BEST pod numer 80120.

Jeśli więc jesteście w T-Mobile warto skorzystać. Nic to nie kosztuje, a 20 GB na 30 dni zawsze znajdą swoje zapotrzebowanie. Zobaczcie też śpiewający spot promujący z Bogusławem Lindą.

źródło: T-Mobile • Robert Kofin

  dziś wysłałem sms o treści BEST – i otrzymałem wiadomość zwrotną 🙁 „Przepraszamy wystąpił błąd. Prosimy spróbować później”

 • Martin

  certyfikat „Best in Test” – niezła ściema. i po co komu 20gb tylko na jeden miesiąc?

  • luki pt

   Wlasnie ja dostalem 20gb za przejscie z orange do play na karte. Drugie 25GB dostałem od ludzi co sprzedawali kody z nakrętek coca coli. wyniosło mnie to 10zł. Teraz mam 45GB i mogę to przedłużać pakietem za 5zł -.-

 • Meretycz

  Ktoś tu chce sobie statystyki poprawić w ilości klientów. Na prawdę nie wiem po co operatorom te cyferki, sam jeszcze przez kilka miesięcy będę jechał na internecie za rejestrację w Orange i miałem po tym podpisać z kimś umowę, a tu T-Mobile się szykuje na zastępstwo pod warunkiem, że promocji nie zdejmą do tego czasu.