t-mobile logo operator

20 GB za darmo dla każdego w T-Mobile!

Newsy

T-Mobile rusza z nową akcją. Operator otrzymał właśnie certyfikat „Best in Test”, a to oznacza, że jest co świętować. Z tej okazji sieć przygotowała dla swoich klientów naprawdę fajny prezent. Mnóstwo Internetu za darmo!

Od 18 marca można aktywować pakiet 20 GB danych na 30 dni. Dodatkowe gigabajty są bezpłatne i dostępne dla wszystkich. Mogą z nich skorzystać posiadacze kart pre-paid oraz abonamentu. Co więcej, nieważne czy jesteśmy klientem biznesowym, czy indywidualnym. T-Mobile oferuje darmowe 20 GB wszystkim, których ma pod swoimi skrzydłami.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Aktywacja jest niezwykle prosta. Wystarczy wysłać SMS o treści BEST pod numer 80120.

Jeśli więc jesteście w T-Mobile warto skorzystać. Nic to nie kosztuje, a 20 GB na 30 dni zawsze znajdą swoje zapotrzebowanie. Zobaczcie też śpiewający spot promujący z Bogusławem Lindą.

źródło: T-Mobile






Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x