W Google Play co jakiś czas trafiają się promocje, które umożliwiają nam pobieranie dotychczas płatnych programów i gier całkowicie za darmo. Zwykle musimy się spieszyć, zanim promocja się skończy. Dzisiaj za darmo można wejść w posiadanie dwóch aplikacji oraz jednej gry.

the1Lucent Icon Theme

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Użytkownicy Androida cenią sobie możliwości personalizacji. Jednym z jej aspektów są z pewnością ikony. Ta paczka ikon spodoba się fanom fluorescencyjnych, żywych kolorów oraz przezroczystości. Oczywiście w aplikacji pojawiają się także dopasowane do stylu ikonek tapety.

Pobierz w Sklepie Play

Spheroid Icon

Kolejna paczka ikon, tym razem zaprojektowana w oparciu o koła. Ikony przypominają te, które możemy spotkać w smartfonach z linii Google Pixel, czyli tak zwane „talerze”. Tak jak wyżej, w pakiecie otrzymujemy także odpowiednie tapety na ekran główny.

Pobierz w Sklepie Play

True Skate

Coś dla miłośników sportów wyczynowych, którym nie chce się wychodzić z domu. Gra umożliwia wcielenie się w skateboardzistę, który ma za zadanie wykonywać różnego rodzaju triki i tylko teraz jest dostępna za darmo. Spieszcie się, jeśli nie chcecie wydawać pieniędzy w Sklepie Play.

Pobierz w Sklepie Play

źródło: Google Play; Android Police
Eliasz Szykowny

👾 W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. 📝 Mój blog: https://eliasztech.pl