Prezentacja Samsunga Galaxy S8 już niebawem. Za dwa tygodnie przekonamy się, co w tym roku ma do zaoferowania koreański producent na smartfonową półkę high-end. Przecieków o nowym flagowcu jest coraz więcej, a ten ukazuje nam jego wydajność. Jest rewelacyjnie.

Wiemy już, że Exynos 8895 w testach wypada lepiej niż Snadpragon 835. Są to jednak niewielkie różnice, więc w zależności od benchmarku szala zwycięstwa może się przechylać na różne strony. W Sieci pojawiło się wideo przedstawiające badanie wydajności modelu SM-G950, czyli Samsung Galaxy S8 z 5,8-calowym ekranem w teście AnTuTu. Możemy je zobaczyć poniżej.

Lepiej niż świetnie. Wynik 205284 punktów bije na łeb, na szyję dotychczasowych rekordzistów AnTuTu, czyli iPhone’a 7 oraz iPhone’a 7 Plus. Nowy procesor Apple, jakim jest A10 Fusion to obecnie no.1 w tym benchmarku. Jeśli po premierze Galaxy S8 rezultat ponad 200 tysięcy punktów zostanie utrzymany, urządzenia z nadgryzionym jabłkiem będą musiały ustąpić miejsca nowemu królowi AnTuTu.

Niestety nie wiadomo, w jaki procesor został wyposażony testowany egzemplarz.

źródło: Vimeo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.