Kiedy kupimy Samsunga Galaxy S8? Plakat przedstawia termin sklepowej premiery

Eliasz Szykowny Newsy 2017-03-17

Mimo, że data 29 marca jest oficjalnie zapowiedzianą przez Samsunga datą premiery kolejnego urządzenia z serii Galaxy, to tego dnia najnowszego flagowca południowokoreańskiej firmy nie znajdziemy jeszcze w sklepach. Dotychczas jednak w sieci pojawiały się niepotwierdzone oficjalnie informacje, jakoby urządzenie miało trafić na półki już 21 lub 28 kwietnia.

Gwoli potwierdzenia tych doniesień w internecie pojawił się plakat reklamujący Samsungi Galaxy S8 i S8+. Zdjęcie nie pozostawia już praktycznie żadnych wątpliwości co do sklepowej premiery telefonów mimo, że wciąż nie jest to informacja oficjalnie przekazana przez Samsunga.

Na plakacie ponownie pojawia się symbol górnej i dolnej ramki wokół ekranu któregoś z urządzeń, podobnie jak w przypadku graficznej zapowiedzi prezentacji. Oba smartfony mają pojawić się w dwóch wersjach w zależności od rynku – z procesorem Samsung Exynos 8895 albo Qualcomm Snapdragon 835. Ten pierwszy ma podobno osiągać lepsze wyniki wydajnościowe. Mniejszy Galaxy S8 będzie miał 5,8-calowy ekran, natomiast S8+ dostanie najpewniej 6,2-calowy panel. Oba o nietypowych proporcjach 18:9 (albo 18,5:9?). Oczywiście pojawi się także nowy, lepszy aparat nadający się także do kręcenia dobrej jakości filmów. Wszystkie szczegóły poznamy oczywiście już wkrótce (29 marca).

źródło: Twitter/Ice universe


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x