[Zrzuty ekranu] Google Play z kosmetycznymi zmianami w wyglądzie

Newsy

Google co jakiś czas wprowadza w swojej aplikacji sklepu Play zmiany, które trafiają do niewielkiego grona użytkowników. Po testach pojawiają się (lub nie) u wszystkich konsumentów korzystających z usług aplikacji. Część zmian pojawia się niemal niezauważenie, ponieważ Google Play jest aktualizowany automatycznie, a niektóre zmiany mogą pojawić się nawet bez aktualizacji numeru wersji programu.

Tym razem przyszła pora na kosmetykę. Niektórzy użytkownicy zauważają, że znikają właśnie ramki wokół boxów z poszczególnymi aplikacjami. Poniżej możecie zobaczyć, jak zmiany prezentują się w praktyce. Widać, że pojawia się pewna niespójność pomiędzy listą a siatką z programami.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Warto również wspomnieć, że już wcześniej pojawiały się zrzuty ekranu od osób, którym pojawiły się bardziej radykalne zmiany w wyglądzie chociażby stron poszczególnych aplikacji, ale nie pojawiły się one jeszcze dla wszystkich. Testy wciąż trwają, a poprawki kosmetyczne i większe zmiany w designie muszą jeszcze trochę poczekać na wypuszczenie ich (lub nie) dla każdego użytkownika Androida.

źródło: Google+/Valery Babanin


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x