[Zrzuty ekranu] Google Play z kosmetycznymi zmianami w wyglądzie

Eliasz Szykowny Newsy 2017-03-17

Google co jakiś czas wprowadza w swojej aplikacji sklepu Play zmiany, które trafiają do niewielkiego grona użytkowników. Po testach pojawiają się (lub nie) u wszystkich konsumentów korzystających z usług aplikacji. Część zmian pojawia się niemal niezauważenie, ponieważ Google Play jest aktualizowany automatycznie, a niektóre zmiany mogą pojawić się nawet bez aktualizacji numeru wersji programu.

Tym razem przyszła pora na kosmetykę. Niektórzy użytkownicy zauważają, że znikają właśnie ramki wokół boxów z poszczególnymi aplikacjami. Poniżej możecie zobaczyć, jak zmiany prezentują się w praktyce. Widać, że pojawia się pewna niespójność pomiędzy listą a siatką z programami.

Warto również wspomnieć, że już wcześniej pojawiały się zrzuty ekranu od osób, którym pojawiły się bardziej radykalne zmiany w wyglądzie chociażby stron poszczególnych aplikacji, ale nie pojawiły się one jeszcze dla wszystkich. Testy wciąż trwają, a poprawki kosmetyczne i większe zmiany w designie muszą jeszcze trochę poczekać na wypuszczenie ich (lub nie) dla każdego użytkownika Androida.

źródło: Google+/Valery Babanin • VikingsAreComing

  Większych ikon się nie dało? :/

  • JelNiSław

   Zrzuty ekranu pewnie są z małego telefonu (4 cale?)

 • teges

  Nie zauważam tych zmian.
  Sklep Play to powolny, nieprzemyślany bałagan. Przeszukiwanie jego zawartości jest koszmarem. Czekam na jakieś duże zmiany.

  • Rafal Warachewicz

   no jak nie widzisz?

   jeszcze mniej ekranie. 3 ikony na szerokosc? no WOW

 • Pietr

  Tysz to je cudo inżynierii.