[Pobierz] Oto tapety, które prawdopodobnie znajdą się w Galaxy S8

Newsy

Samsung Galaxy S8 i S8 Plus zostaną pokazane 29 marca, czyli już za niecałe 2 tygodnie. Na temat urządzeń wiemy już chyba prawie wszystko. Do tej pory widzieliśmy wiele zdjęć smartfonów, a także kilka ich renderów. Poznaliśmy także prawdopodobną specyfikację, która przedstawia się następująco: procesor Snapdragon 835 lub Exynos 8895 wykonane w technologii 10 nm, 4 GB RAM, 5,8-calowy i 6,2-calowy ekran dla odpowiednio – wersji normalnej i Plus, zaktualizowany aparat 12 MPx z tyłu urządzeń oraz 8 MPx z przodu. Wśród sensorów, które zadbają o bezpieczeństwo telefonu znajdzie się czytnik linii papilarnych z tyłu flagowca, skaner tęczówki oka oraz być może nawet skaner twarzy.
 
Wśród wycieków mogliśmy podziwiać nawet system operacyjny z klawiszami nawigacyjnymi umieszczonymi na ekranie. Teraz z kolei pojawiły się w Internecie tapety, które prawdopodobnie będą preinstalowane na wspomnianych urządzeniach. Obrazki są estetyczne i minimalistyczne. Część z nich w subtelny sposób przedstawia cyfrę 8.
 
Tapety możecie pobrać TUTAJ. Ich rozdzielczość to 1440×2560 pikseli.
 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]


 
źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x