Oto OnePlus 3T w nowej, czarnej wersji kolorystycznej, czyli colette édition

Eliasz Szykowny Newsy 2017-03-16

Chińska firma OnePlus od paru lat chwali się swoimi „pogromcami flagowców”. Najnowsze modele smartfonów powoli jednak przestają być tak nazywane – zarówno przez recenzentów, jak i zwykłych użytkowników, ponieważ chociażby ich cena nie jest już taka atrakcyjna, jak wcześniej. Obecnie, wg wielu opinii, prym w segmencie flagship killerów wiedzie raczej Xiaomi.

Nie jest tajemnicą, że w tym roku z pewnością poznamy kolejnego smartfona od OnePlus. Prawdopodobnie zostanie on zaprezentowany pod nazwą OnePlus 5.

Zanim jednak to nastąpi, przedsiębiorstwo ma (głównie dla francuskich konsumentów) specjalną niespodziankę. W tamtejszym sklepie o nazwie colette 21 marca pojawi się czarna wersja kolorystyczna OnePlus 3T. Telefon pojawi się w ofercie z okazji 20-lecia tej marki odzieżowej. Produkt ma być dostępny wyłącznie dla klientów paryskiego sklepu i ma być sprzedawany w „ekskluzywnym” niebieskim opakowaniu, a z tyłu bryły urządzenia pojawi się dodatkowo logo colette.

Niestety, poza nowym kolorem oraz akcentami związanymi ze współpracą z marką colette, nie zmieniło się praktycznie nic. Wewnątrz znajdują się podzespoły identyczne, jak w bazowym OP3T. Fani marki OnePlus mogą zainteresować się tym modelem tylko ze względu na kolor i nowe opakowanie (!). Jednak dodatkowe logo z tyłu obudowy najpewniej nie dla wszystkich potencjalnych konsumentów będzie estetyczne.

źródło: colette/OnePlus  • Chris

    Wziąłem już wolne na wtorkowy ranek, pracuje 10 minut spacerkiem od sklepu Colette wiec czemu nie zaszaleć? Tylko nigdzie nie pokazują jak wygląda przód tego telefonu. Trochę się boje że zamiast standardowego czarnego panelu z 3(T) będzie jakiś dziki niebieski 🙁

  • Gun’s

    Wygląda na prawdę „dostojnie”. Pytanie czy z czasem nie będzie pojawiał się taki sam mankament jak w przypadku iPhone 7 (odpadająca farba).