Chińska firma OnePlus od paru lat chwali się swoimi „pogromcami flagowców”. Najnowsze modele smartfonów powoli jednak przestają być tak nazywane – zarówno przez recenzentów, jak i zwykłych użytkowników, ponieważ chociażby ich cena nie jest już taka atrakcyjna, jak wcześniej. Obecnie, wg wielu opinii, prym w segmencie flagship killerów wiedzie raczej Xiaomi.

Nie jest tajemnicą, że w tym roku z pewnością poznamy kolejnego smartfona od OnePlus. Prawdopodobnie zostanie on zaprezentowany pod nazwą OnePlus 5.

Zanim jednak to nastąpi, przedsiębiorstwo ma (głównie dla francuskich konsumentów) specjalną niespodziankę. W tamtejszym sklepie o nazwie colette 21 marca pojawi się czarna wersja kolorystyczna OnePlus 3T. Telefon pojawi się w ofercie z okazji 20-lecia tej marki odzieżowej. Produkt ma być dostępny wyłącznie dla klientów paryskiego sklepu i ma być sprzedawany w „ekskluzywnym” niebieskim opakowaniu, a z tyłu bryły urządzenia pojawi się dodatkowo logo colette.

Niestety, poza nowym kolorem oraz akcentami związanymi ze współpracą z marką colette, nie zmieniło się praktycznie nic. Wewnątrz znajdują się podzespoły identyczne, jak w bazowym OP3T. Fani marki OnePlus mogą zainteresować się tym modelem tylko ze względu na kolor i nowe opakowanie (!). Jednak dodatkowe logo z tyłu obudowy najpewniej nie dla wszystkich potencjalnych konsumentów będzie estetyczne.

źródło: colette/OnePlus

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Eliasz Szykowny

W Android.com.pl od 2016 roku. Lubię i korzystam na co dzień z „czystego” Androida, ale też z równym zainteresowaniem patrzę na inne nakładki i konkurencyjne platformy. Interesuję się wszystkim, co związane z najnowszymi technologiami oraz wirtualnym światem. Mój blog: https://eliasztech.pl