ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android.com.pl – idziemy do przodu

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Newsy
android.com.pl

Tempo rozwoju Android.com.pl to zaskoczenie nawet dla mnie – głównego administratora serwisu. Już niedługo nasze dopiero drugie urodziny, a prześcignęliśmy znacznie serwisy które funkcjonują w Polskim internecie nawet ponad 5 czy 8 lat.

Aktualnie możemy się już pochwalić ilością 150.000 postów na forum oraz ponad 20.000 zarejestrowanych użytkowników. Świetnie o naszą wielkość przedstawia bardzo świeże, niedawno założone konto na Facebooku. Mamy tam już 2.000 fanów – dla porównania komórko mania ma ponad 2 razy mniej, PDA ma ich prawie 3 razy mniej, symbianos 4 razy mniej, HTC Polska prawie 2 razy mniej, a taka przykładowa duża strona jak bankier.pl 3 razy mniej.
Nasz portal notuje już comiesięcznie ponad 4.000.000 odsłon. Dla porównania, rok temu w analogicznym okresie było to zaledwie 500.000.

W związku, z rosnącą liczbą zwolenników Androida planujemy wkrótce rozpocząć sprzedaż koszulek (t-shirt lub polo), kubków, smyczy oraz długopisów z logiem naszego portalu. Chcielibyśmy jednak wcześniej dowiedzieć się ile osób byłoby chętnych. Jak wiadomo – im zamówienie jest wyższe, tym wychodzi taniej. Tak więc piszcie w komentarzach co byście chcieli i ewentualnie jakiego koloru.
Równocześnie proszę osoby znające dobre firmy (lub właścicieli) zajmujące się gadżetami o kontakt pod adresem: jakub(małpa)android.com.pl

Nadszedł czas zmian. Na wakacjach jest planowana całkowita zmiana strony głównej oraz modyfikacja forum. Jednak niczym nie byłby ten portal gdyby nie Wy – Czytelnicy. Tak więc piszcie w komentarzach czego u nas brakuje, co jest aktualnie źle rozwiązane i ogólnie wszystkie swoje sugestie (dotyczące strony głównej). Każda wasza uwaga będzie wzięta pod uwagę przy tworzeniu nowej strony.

Czekamy na Wasze komentarze! ?
Redakcja Android.com.pl

[Edycja 18:05, 16-07-2010]
Zapomniałem jeszcze dodać o dostępności naszego forum poprzez aplikację na nasze Androidy o nazwie TapaTalk. Obecnie jesteśmy na czwartym miejscu w skali świata jeśli chodzi o przeglądanie forum za jej pomocą. Klasyfikację możecie na bieżąco śledzić tutaj: http://www.tapatalk.com/network.php

Sprawdź najnowsze wpisy