Xiaomi Redmi Pro 2 tuż za rogiem. Specyfikacja pozytywnie zaskakuje

Newsy

Jeśli wierzyć plotkom dochodzących do nas prosto z Państwa Środka, Xiaomi jeszcze przed końcem tego miesiąca chce wprowadzić do swojego portfolio nowego smartfona. Mowa o następcy Xiaomi Redmi Pro.

Pierwsze plotki na temat Xiaomi Redmi Pro 2 pojawiły się już trzy miesiące temu, ale dopiero teraz mamy wyraźniejszy obraz tego, co może nas czekać jeszcze w marcu tego roku. Redmi Pro 2 ma zostać wyposażony w Snapdragona 660, aparat 12 MP (SONY IMX 362) oraz 4 lub 6 (!) GB RAM. Dla użytkownika zostanie przeznaczone 64 lub 128 GB pamięci wewnętrznej. Mocnym elementem specyfikacji będzie też bateria, ma mieć pojemność 4500 mAh.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Xiaomi Redmi Pro 2 ma kosztować od 230 do 260 dolarów – w zależności od wybranej wersji. Patrząc na specyfikację, szykuje nam się naprawdę ciekawe urządzenie. Bylibyście zainteresowani?

Źródło: gsmarena

* na grafice głównej Xiaomi Redmi Pro


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x