Wycieka zdjęcie baterii Samsunga Galaxy S8+ – czy to wystarczająca pojemność?

mm Kamil Lewicki Newsy 2017-03-13

Z uwagi na pojawiające się problemy z wersją mobilną portalu – prosimy o wyświetlanie strony w wersji na komputer. Trwają prace nad usunięciem usterki, za niedogodności przepraszamy.

Baterie zastosowane w Samsungu Galaxy S8 oraz Galaxy S8+ do tej pory owiane były tajemnicą. Pojawiały się różne plotki na ich temat. Teraz jednak do Sieci wyciekło zdjęcie jednego z akumulatorów – dokładnie tego, który ma trafić do większego modelu, Galaxy S8+. Widzimy, że jego pojemność wynosi 3500 mAh. Bateria została wyprodukowana w Korei, a zmontowana w Wietnamie przez firmę Samsung SDI.

Istnieją obawy, że 3500 mAh to zbyt mało dla wyświetlacza o przekątnej 6,2 cala i rozdzielczości QHD+. Warto jednak poczekać na pierwsze testy, które pokażą nam na co możemy się liczyć. Do modelu podstawowego, czyli Galaxy S8 miałby trafić akumulator o pojemności 3000 mAh.

Dlaczego Samsung Galaxy S8 ma czytnik linii papilarnych z tyłu ekranu?

źródło: SamMobile • jendrush

  Mało. Tyle to powinno być w mniejszej wersji.

  • Subiektywnie-obiektywny

   Dokładnie. 3500 i 4000 – byłoby idealnie. Mimo iż procki mają być 40% bardziej energooszczędne, to jednak nie sadze, by udało się wyciągnąć taki czas pracy jak na S7n e.

 • mico11

  zdjecie akumulatora samsunga zmontowanego przez sdi… powiało grozą i sensacją 😉