Z uwagi na pojawiające się problemy z wersją mobilną portalu – prosimy o wyświetlanie strony w wersji na komputer. Trwają prace nad usunięciem usterki, za niedogodności przepraszamy.

Jeśli nie kojarzycie Chucka Norrisa, nic nie szkodzi. Chuck Norris kojarzy Was. Znany na całym świecie aktor doczeka się wkrótce własne gry mobilnej. Zobaczcie tylko tę pełną humoru zapowiedź wideo!

Nonstop Chuck Norris to gra mobilna stworzona na cześć mistrza sztuk walki. Głównym bohaterem będzie oczywiście sam Norris, a pomysłem na rozgrywkę jest spuszczanie manta kolejnym falom przeciwników. Na ulicach pełnych wrogów znajdować będziemy specjalne ruchy, umiejętności oraz odznaczenia. Chuck w zapowiedzi wideo mówi, że deweloperów nie trzeba było długo namawiać.

Produkcja trafi na rynek w modelu free-to-play. Oznacza to, że będzie darmowa, lecz wewnątrz mogą się znaleźć mikropłatności. Premiera w przyszłym miesiącu, czyli kwietniu. Nonstop Chuck Norris wyląduje zarówno na iOS, jak i Androidzie.

źródło: YouTube

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.