Premiera LG G6 nastąpi dopiero w przyszłym miesiącu. Jeśli jesteście zainteresowani zakupem flagowca Koreańczyków, to z pewnością chcielibyście poznać jego cenę. Tanio niestety nie będzie.

LG G6 wyceniono za granicą na 749 euro. Polska cena do tej pory pozostawała nieznana. Jednakże Damian z ekipy gsmManiaK podaje kwotę 3299 złotych. Dane te pochodzę z jego źródła, niekoniecznie związanego z LG, więc cena ta jest jeszcze nieoficjalna. W naszym kraju mają pojawić się wszystkie wersje kolorystyczne, czyli Mystic White, Astro Black oraz Ice Platinum.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Jeśli jednak się potwierdzi, LG G6 będzie droższy od zeszłorocznego modelu G5 aż o 400 złotych. To sporo, gdyż właśnie rok temu modularnemu smartfonowi udało się zatrzymać przed barierą 3000 złotych. Czy 3299 jest kwotą przesadzoną? To zweryfikuje rynek. Czy warto tyle pieniędzy wydać na LG G6? Tutaj sprawa leży po stronie testów. Już teraz jednak widzimy, że LG G6 odbiega specyfikacją od flagowej konkurencji.

źródło: gsmManiaK

[Aktualizacja]

LG G6 pojawił się już w sklepie. Jak widzimy na załączonym obrazku, cena się potwierdza. Za smartfona zapłacimy 3299 złotych, w dowolnym kolorze.
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.