[Pobierz] Aplikacja Hangouts Meet już dostępna. Hangouts Chat w drodze

Newsy

Usługa o dotychczasowej nazwie Google Hangouts zaraz po premierze komunikatorów skierowanych do użytkowników indywidualnych (Allo i Duo) staje się powoli narzędziem biznesowym. Obecnie wiadomo, że zostanie ona podzielona na Meet oraz Chat. Pierwsze narzędzie posłuży do spotkań firmowych na żywo, a druga – do czatu tekstowego pomiędzy pracownikami. Pojawi się wiele różnych zmian, o których szerzej pisał Adam tutaj.

Od niedawna obserwujemy pierwsze poważne kroki pokazujące, że Hangouts w praktyce się zmienia. Teraz również w „androidowym” Sklepie Play jest już dostępna aplikacja Hangouts Meet. Aby dołączać do wideorozmów firmowych należy posiadać odpowiednie zaproszenie. Tworzenie konferencji odbywa się poprzez pakiet G Suite dedykowany przedsiębiorstwom, więc aplikacja nie jest raczej zbyt użyteczna dla osób, które nie korzystają z tego rozwiązania. Interfejs programu jest przejrzysty i zawiera najpotrzebniejsze funkcje, z których korzysta się w intuicyjny sposób. Na ekranie głównym dostępne jest okno kamery przedniej oraz harmonogram spotkań.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Pobierz w Sklepie Play

Pobierz z APKMirror

Wydaje się też, że wkrótce dotychczasowa aplikacja znana jako Hangouts otrzyma dłuższą nazwę – Hangouts Chat, a także skupi się na integracji z G Suite. Natomiast dotychczasowi indywidualni użytkownicy Hangouts zostaną najpewniej skierowani w stronę Allo, które już niebawem ma wprowadzić m.in. długo wyczekiwaną synchronizację rozmów.

źródło: Android Police, Google


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x