Ciągłe przesuwanie terminów związane z problemami z numerami IMEI sprawiły, że użytkownicy Samsunga Galaxy S6 Edge musieli uzbroić się w cierpliwość. Jednak czas oczekiwania już się skończył. Koreańczycy dopracowali oprogramowanie i wydali je oficjalnie na wspomniane urządzenie.

Pierwsze informacje o tym, że Nougat pojawił się na Galaxy S6 Edge dotarły z Rosji oraz Niemiec. Jednak teraz również Brytyjczycy, Szwajcarzy i Włosi dołączyli do tej grupy. Podobnie wygląda sytuacja z samymi modelami. Coraz częściej pojawiają się wzmianki, że także „płaska” odmiana Galaxy S6 otrzymała nową wersję systemu. Co się zmieniło? Oczywiście to samo, co w przypadku Galaxy S7 (Edge), ale Samsung postanowił nie dawać wszystkiego. Zabrakło trybu wydajnościowego, zmiany natężenia pikseli (DPI) i prawdopodobnie nie dodano wsparcia dla bibliotek Vulkan (wspiera!).

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Oczywiście Polacy po raz kolejny w tym roku mogą czuć się pominięci. Miejmy jednak nadzieję, że opóźnienie nie będzie równie duże, co w przypadku Galaxy S7 i S7 Edge. W ramach ciekawostki, użytkownicy Galaxy Note5 od niedawna również mogą zainstalować Androida 7.0 Nougat w niektórych regionach.

 

źródło: SamMobile. Błażej, dzięki za informacje!

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.