Premiera Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus będzie miała miejsce na specjalnej konferencji w Nowym Jorku 29 marca. Nie oznacza to jednak, że od razu flagowce znajdą się w sklepach. Według ostatnich informacji, klienci będą mogli kupić nadchodzące smartfony Koreańczyków dopiero 28 kwietnia. Przyczyną takiego stanu rzeczy są między innymi opóźnienia związane z produkcją procesora Snapdragon 835, który będzie sercem flagowców w USA.
 
Czas oczekiwania na urządzenia umilają nam dostające się do Internetu przecieki zarówno w postaci filmów jak i zdjęć. Wiemy dzięki temu jak będą wyglądały nowe telefony Samsunga. Potencjalni klienci byli jednak zaniepokojeni wielkością smartfonów z uwagi na ich duże wyświetlacze: 5,8-cali dla zwykłej wersji oraz 6,2-cali dla opcji Plus.
 

 
Teraz jednak wszelkie wątpliwości powinny zostać rozwiane. Na załączonym obrazku widzimy bowiem Galaxy S8 i S8 Plus obok Galaxy Note 7. Wnioskując po zdjęciu, model S8 Plus będzie minimalnie większy od Note’a 7, co jest bardzo miłym zaskoczeniem. Dodatkowo wymiary urządzeń w porównaniu do Galalxy S7 i S6 podaje także onleaks. Możecie je zobaczyć poniżej.
 

 
źródło: androidheadlines , onleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.