Początek roku przyniósł nowe smartfony sygnowane marką Nokia, na które czekali fani Androida. Ponadto odświeżony został kultowy model 3310. Nie rozumiem ekscytacji jaka panuje w Internecie odnośnie tego telefonu. Nowa spółka, która przejęła prawa do używania marki pokazała urządzenia, które nie są godne ówczesnego giganta. Mimo wszystko jestem ciekaw jak będzie wyglądał prawdziwy flagowiec sygnowany słynną marką. Być może już niedługo się o tym przekonam.
 
Najnowsze wieści bowiem wskazują, że flagowiec Nokii pojawi się już w czerwcu. Ma on być wykonany z aluminium, a jego sercem będzie procesor Snapdragon 835. Na rynku pojawią się dwie wersje urządzenia – z większym i mniejszym ekranem. Ponadto prawdopodobnie zobaczymy dwa warianty dostępnego RAMu w smartfonie – 4 i 6 GB. Co więcej, z tyłu telefonu ma pojawić się podwójny aparat o rozdzielczości przynajmniej 23 MPx.
 
Mniejsza wersja flagowca ma kosztować $580, a większa $650.
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.