Flagowa Nokia ze Snapdragonem 835 już w czerwcu?

mm Adam Lulek Newsy 2017-03-08

Początek roku przyniósł nowe smartfony sygnowane marką Nokia, na które czekali fani Androida. Ponadto odświeżony został kultowy model 3310. Nie rozumiem ekscytacji jaka panuje w Internecie odnośnie tego telefonu. Nowa spółka, która przejęła prawa do używania marki pokazała urządzenia, które nie są godne ówczesnego giganta. Mimo wszystko jestem ciekaw jak będzie wyglądał prawdziwy flagowiec sygnowany słynną marką. Być może już niedługo się o tym przekonam.
 
Najnowsze wieści bowiem wskazują, że flagowiec Nokii pojawi się już w czerwcu. Ma on być wykonany z aluminium, a jego sercem będzie procesor Snapdragon 835. Na rynku pojawią się dwie wersje urządzenia – z większym i mniejszym ekranem. Ponadto prawdopodobnie zobaczymy dwa warianty dostępnego RAMu w smartfonie – 4 i 6 GB. Co więcej, z tyłu telefonu ma pojawić się podwójny aparat o rozdzielczości przynajmniej 23 MPx.
 
Mniejsza wersja flagowca ma kosztować $580, a większa $650.
 
źródło: phonearena  • Przyczepka

    No a czemu ludzie nie mogą sie ekscytować telefonami od nokii? Trzeba siw slinic tylko do Samsunga czy Apple a do innych to juz nie?

  • Ironpiter

    Czekam więc na nie