ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

[Pobierz] Samsung Internet Beta – przeglądarka staje się ogólnodostępna

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Bywa, że Samsung tworzy własne aplikacje na swoje smartfony. Jedną z nich jest przeglądarka internetowa. Do tej pory dostępna wyłącznie na urządzeniach Galaxy, teraz trafia do Sklepu Play w wersji beta.

Samsung postanowił udostępnić swoją przeglądarkę szerszemu gronu. Trafiła ona do Sklepu Play, lecz z pewnymi ograniczeniami. W naszym kraju nie można jej jeszcze pobrać. Jest to prawdopodobnie spowodowane statusem aplikacji. Kiedy pojawi się jej oficjalne wydanie, możliwość pobrania powinna zostać odblokowana dla kolejnych państw.

Nie oznacza to jednak, że nie możemy tej aplikacji ściągnąć. Pod TYM linkiem znajdziecie plik apk, który można bezpiecznie zainstalować na swoim urządzeniu i przekonać się, co Samsung dla nas przygotował.

A czego możemy się spodziewać? Wyświetlania wideo w 360 stopni bez Gear VR, porównywarki cenowej, filmików w okienku pop-up czy blokowania wyskakujących okien.

W Sklepie Play znajduje się informacja, że aplikacja Samsung Internet Beta kompatybilna jest ze wszystkim urządzeniami Galaxy oraz Google Nexus z Android w wersji minimum 5.0. Przeglądarkę da się jednak również uruchomić na innych smartfonach, więc warto sprawdzić!

SAMSUNG INTERNET BETA W SKLEPIE PLAY

źródło: Android Police

Sprawdź najnowsze wpisy