samsung galaxy s7

LineageOS 14.1 (Nougat) już dostępny dla Galaxy S7, S3 LTE i innych

Newsy

LineageOS, czyli swego rodzaju następca CyanogenMod po rozpadzie Cyanogen Inc. to teraz jedna z najpopularniejszych modyfikacji Androida. Często „ratuje” starsze smartfony i tablety, o których producenci „zapomnieli”. Tego typu urządzeń jest siłą rzeczy coraz więcej i ratunkiem są nieoficjalne oprogramowania, które też dla wielu użytkowników stanowią podstawę funkcjonowania.

Tym sposobem przerabiane są również nowoczesne smartfony takie jak tytułowy Samsung Galaxy S7 i jego odmiana Edge. Właśnie propozycje koreańskiego producenta otrzymały oficjalne wydania LineageOS w najnowszej wersji oznaczonej numerem 14.1 bazującej na Androidzie 7.1.1 Nougat. Jednak to nie jedyne urządzenia, które ostatnio otrzymały wsparcie z tego samego źródła. Również użytkownicy Galaxy Tab S2 9.7, Galaxy S3 LTE czy też niektórych odmian LG G3 mogą zainteresować się systemem od następców CyanogenMod. Mimo wszystko wciąż to OnePlus One jest najpopularniejszym smartfonem z tym systemem.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

lineageos

Skąd pobrać LineageOS?

Oczywiście ze strony projektu, na której zawsze znajdziecie aktualne wydanie oprogramowania: Klik! Zważywszy, że LineageOS istnieje od niedawna to wszystkie wydania bazują na Androidzie 7.1.1 Nougat. Tym samym jeśli znajdziecie swoje urządzenie na liście to możecie być pewni, że będzie to właśnie najnowsza dostępna wersja.

 

źródło: Android Authority


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x