Czy profil Samsung Exynos ujawnił podwójny aparat we flagowcu Koreańczyków?

Newsy

Dzisiaj na profilu Samsung Exynos mogliśmy zobaczyć wiadomość, która z pewnością zaciekawiła wielu obserwatorów. Zdjęcie zamieszczone na Twitterze sugeruje, że w pewnym smartfonie może znaleźć się podwójny aparat, wspierany przez procesor produkowany przez Koreańczyków. Urządzenie swoim kształtem przypomina typowego flagowca od Samsunga.
 
Jeżeli jednak wydaje Wam się, że będzie to Galaxy S8 lub S8 Plus, to według mnie są na to małe szanse. Niektóre zagraniczne media się nad tym zastanawiają, ja uważam, że to nie możliwe, ponieważ do Internetu wyciekło już wiele materiałów jednoznacznie wskazujących na pojedynczy sensor w nadchodzących urządzeniach np. TUTAJ i TUTAJ. Na żadnym zdjęciu nie widzieliśmy podwójnego aparatu.
 

 

 
Nie zmienia to faktu, że być może Exynos 8895 pojawi się w Galaxy Note 8 i kto wie – możliwe, że właśnie w tym smartfonie ujrzymy podwójny aparat. Ponadto warto dodać, że Samsung sprzedaje swoje procesory jednemu producentowi – Meizu. Zatem istnieje prawdopodobieństwo, że wskazany materiał może równie dobrze zapowiadać smartfona tej firmy z podwójnym aparatem.
 
Jedno jest pewne – jakiś telefon z Exynosem na pokładzie i dwoma kamerami nadchodzi. Jaki byłby sens „chwalenia” się wsparciem tej technologii, gdyby było inaczej?
 
źródło: sammobile


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x