O Samsungu Galaxy S8 robi się coraz głośniej. Wczoraj pokazywałem Wam krótkie wideo, na którym widać egzemplarz testowy. Dziś rano Adam z kolei uraczył Was zdjęciami czarnej wersji kolorystycznej. Tym razem będzie jednak nieco jaśniej, z włączonym ekranem i miarką w dłoni!

Tym razem uchwycono tegorocznego flagowca koreańskiego producenta w jaśniejszej obudowie. Frontowy panel prezentuje się znakomicie. Długi ekran wypełniający niemalże całą powierzchnię, zakrzywione krawędzi boczne i masa czujników, wśród których znajduje się kamerka selfie oraz skaner tęczówki oka robią wrażenie.

Drugie zdjęcie przedstawia natomiast pana z miarką. Niestety nie widzimy dokładnie wyniku, lecz „na oko” można przypuszczać, że prezentowany powyżej model to Galaxy S8. Widoczny ekran ma zatem przekątną 5,8 cala. A oczekujemy jeszcze wersji z Plusem, gdzie rozmiary wyświetlacza sięgną aż 6,2 cali.

Najnowszy raport podaje również inną datę premiery. Dotychczas mówiło się, że Samsung Galaxy S8 trafi do sklepów 21 kwietnia. Teraz zaś przewidywana data wydłużona zostaje o tydzień. Kółeczko w kalendarzu powinno zmienić swoje miejsce na 28 kwietnia.

Prezentacja flagowców już pod koniec miesiąca, 29 marca.

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.