samsung galaxy s7

Samsung Galaxy S7 wybucha – w żeńskim akademiku, w łóżku

Newsy

Nie tak dawno temu informowałem Was o Samsungu Galaxy S7, który postanowił swojej właścicielce zrobić niespodziankę w postaci samozapłonu. Tym razem słyszymy doniesienia o podobnej sytuacji, w Chinach.

Na North China Conservancy and Hydropower University w żeńskiej części kampusu jedna z dziewczyn została właśnie bez telefonu. Jej Samsung Galaxy S7 całkowicie spłonął. Według relacji, smartfon leżał na łóżku i około 6 rano eksplodował. Po chwili zaczął wydobywać się z niego dym. Na fotografii widzimy przypaloną i osmaloną pościel.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Nie wiadomo czy smartfon leżał bezczynnie, czy też był podłączony do prądu. Egzemplarz został nabyty raptem kilka miesięcy temu, we wrześniu zeszłego roku.

Na zdjęciach widać jakoby wina leżała po stronie baterii. Chiński oddział Samsungu został poinformowany o incydencie i niezwłocznie zajął się badaniem sprawy. Podobnie jak w przypadku samozapłonu w samochodzie, producent chce jak najszybciej znaleźć przyczynę wybuchu.

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x