Na targach MWC za zamkniętymi drzwiami pokazany został flagowiec Samsunga na pierwszą połowę tego roku. Chodzi o Galaxy S8 oraz jego wersję Plus. Podobno zgromadzeni w tajemniczym pomieszczeniu byli zachwyceni tym, co zobaczyli, jednak nie mogli zdradzić żadnych szczegółów dotyczących nowych urządzeń.
 

 
Reszta świata zobaczy flagowce z linii S już 29 marca. Przedsprzedaż telefonów ma się zacząć 10 kwietnia, a na półkach sklepowych pojawią się one 11 dni później. Do tego czasu pozostaje nam oceniać to, co widzimy na wyciekających filmach lub zdjęciach. Teraz mamy dla Was kolejne obrazki.
 


 
Na fotografiach widzimy urządzenie z Always On Display oraz przyciskiem home umieszczonym na ekranie. Ponadto możemy się bliżej przyjrzeć jak wygląda aparat wraz z czujnikiem tętna i skanerem linii papilarnych. Dodatkowo warto spojrzeć na dolną część smartfonu, gdzie znajduje się USB-C, złącze 3,5-mm, głośnik oraz mikrofon.
 


 
źródło: slashleaks

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.