To nic, że zarówno jedna, jak i druga aplikacja są wystarczająco ciężkie i bateriożerne. Facebook z każdym dniem szuka nowych rozwiązań, które mógłby wprowadzić, i które miałyby umilić użytkownikom korzystanie z najpopularniejszego portalu społecznościowego na świecie. Co tym razem?

Reakcje nie są co prawda nowością, lecz do tej pory były dostępne wyłącznie na Tablicy. Mogliśmy wyrażać swoje uczucia za pomocą nowych przycisków. Do znanego Lubię to! dołączyła jeszcze piątka przedstawicieli naszych emocji – Super, Ha Ha, Wow, Przykro Mi, Wrr. Bardzo szybko spotkało się to z uwielbieniem ze strony społeczności i nie trzeba było długo czekać, by stały się one popularniejsze niż dotychczasowa łapka w górę.

Czytelnik serwisu TechCrunch, Hoan Do podesłał zrzut ekranu z Messengera, na którym widzimy możliwość korzystania z nowych reakcji. Można je przydzielać każdej wiadomości z osobna. Pojawia się nawet przycisk Nie lubię, o który tak bardzo zabiegają użytkownicy.

Jak na razie opcja ta dostępna jest wyłącznie w fazie testów, dla wąskiego grona użytkowników. Zanim jej status zmieni się na ogólnodostępny, Facebook musi jeszcze sprawdzić wszystkie możliwe warianty korzystania z reakcji w Messengerze i dopracować detale. Nie znamy zatem dokładnej daty pojawienia się reakcji w aplikacji. Jeśli jednak już wyciekają informacje, możemy się spodziewać, że będzie to całkiem szybko.

źródło: TechCrunch

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.