ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG G6 już do kupienia w Korei – cena i gratisy zaskakują

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

LG specjalnie wyprzedziło Samsunga z premierą swojego flagowego modelu. G6 przed Galaxy S8 ma duże szanse na zdobycie wielu klientów, którzy nie chcą czekać na model od lidera mobilnego rynku. Tym sposobem niedawno zaprezentowany model posiada Snapdragona 821, aby móc już pojawić się w sprzedaży zamiast Snapdragona 835. Jednak nie to się teraz liczy, gdyż LG właśnie rozpoczęło przedsprzedaż G6.

Oficjalnie na półkach sklepowych ten smartfon pojawi się 10 marca, więc za niecały tydzień. W przedsprzedaży za następcę G5 producent zażyczył sobie około 3200 złotych. Nie da się ukryć, że to sporo i spodziewaliśmy się zdecydowanie niższej ceny. Bardzo możliwe, że w Polsce będzie ona podobna, gdyż egzemplarze nam dedykowane są pozbawione przetwornika audio. Jednak LG, podobnie jak Samsung, wie jak przyciągnąć klientów. Kupując G6 otrzymujemy pokaźny zestaw gratisów. Na początek roczna gwarancja na darmową wymianę wyświetlacza. Coby czuć się bardziej bezpiecznie, Koreańczycy dorzucają oryginalne etui, a dla fanów dźwięku bezprzewodowe słuchawki Tone Platinum HBS-1100. Na deser najnowsza generacja zwijanej klawiatury Rolly Keyboard 2 Bluetooth.

Według wyliczeń, te wszystkie dodatki są warte około 1600 złotych, więc połowę kwoty, którą Koreańczycy muszą zapłacić za G6. Tak na to patrząc to faktycznie LG nie przesadziło z ceną. Zainteresowani wszelkimi wiadomościami związanymi z G6 mogą znaleźć je pod następującym linkiem: Klik!

źródło: Android Central

Sprawdź najnowsze wpisy