Wiemy już, że Xiaomi pracuje nad Mi Mix 2. Następcą bezramkowca z zeszłego roku, który skradł serca wielu użytkownikom, a limitowana dostępność jeszcze bardziej zwiększyła jego pożądanie. Najnowsze informacje dotyczące zbliżającego się modelu są obiecujące. Smartfon wywoła jeszcze lepsze wrażenie.

Za design urządzenia odpowiedzialny jest Francuz, Philip Starck. Frontowy panel ma zajmować sam ekran. W Xiaomi Mi Mix 2 mamy znaleźć wyświetlacz pokrywający więcej niż 91,3% przedniej części smartfonu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

A skoro już mówimy o wyświetlaczu, trzeba też wspomnieć o nowej technologii. Prawdopodobnie chiński producent zamierza skorzystać z oferty firmy Goodix i zainstalować skaner linii papilarnych na ekranie. Oznacza to, że przyłożenie palca gdziekolwiek na danej, wyznaczonej powierzchni poskutkuje odblokowaniem. Nie będzie zatem czytnika ani w przycisku Home, ani z boku, ani z tyłu urządzenia. Podobne rozwiązanie planuje zaimplementować Apple w nadchodzącym iPhone 8.

Analitycy przewidują, że Xiaomi Mi Mix 2 trafi na rynek w drugiej połowie roku. Urządzenie ma również być produkowane w większym nakładzie względem poprzednika.

źródło: Gizmochina

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.