Xiaomi Mi Mix 2 w drugiej połowie roku i z czytnikiem w ekranie

Newsy

Wiemy już, że Xiaomi pracuje nad Mi Mix 2. Następcą bezramkowca z zeszłego roku, który skradł serca wielu użytkownikom, a limitowana dostępność jeszcze bardziej zwiększyła jego pożądanie. Najnowsze informacje dotyczące zbliżającego się modelu są obiecujące. Smartfon wywoła jeszcze lepsze wrażenie.

Za design urządzenia odpowiedzialny jest Francuz, Philip Starck. Frontowy panel ma zajmować sam ekran. W Xiaomi Mi Mix 2 mamy znaleźć wyświetlacz pokrywający więcej niż 91,3% przedniej części smartfonu.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

A skoro już mówimy o wyświetlaczu, trzeba też wspomnieć o nowej technologii. Prawdopodobnie chiński producent zamierza skorzystać z oferty firmy Goodix i zainstalować skaner linii papilarnych na ekranie. Oznacza to, że przyłożenie palca gdziekolwiek na danej, wyznaczonej powierzchni poskutkuje odblokowaniem. Nie będzie zatem czytnika ani w przycisku Home, ani z boku, ani z tyłu urządzenia. Podobne rozwiązanie planuje zaimplementować Apple w nadchodzącym iPhone 8.

Analitycy przewidują, że Xiaomi Mi Mix 2 trafi na rynek w drugiej połowie roku. Urządzenie ma również być produkowane w większym nakładzie względem poprzednika.

źródło: Gizmochina


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x