The Escapists jest tytułem, który pojawił się na rynku już w 2014 roku. Zawitał on jednak na komputerach i próżno go było szukać w wydaniu przeznaczonym na urządzenia mobilne. Teraz jednak jest to możliwe. Ekipa Team 17 postanowiła stworzyć i taką wersję!

Na czym polega gra? Naszym zadaniem jest ucieczka z więzienia. Nie będzie to jednak proste zadanie. W The Escapists świat jest otwarty, a my musimy chodzić, kombinować i szukać sposobów jak skutecznie przekraść się pod nosem czujnych strażników. Będziemy mogli również tworzyć przedmioty. Produkcja oferuje sześć różnych więzień, z każdego prowadzi inna droga ucieczki. Nie możemy pominąć żadnego detalu, nie możemy zostawiać po sobie śladów. Inaczej swój czas, zamiast na wolności, spędzimy dalej w więzieniu.

The Escapists nie jest jednak grą darmową. Została ona wyceniona w Sklepie Play na 19,99 złotych. Warto jednak dodać, że produkcja ta wystarcza na 20 godzin zabawy i nie oferuje żadnych mikropłatności.

POBIERZ THE ESCAPISTS

źródło: Android Police (grafiki)

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.