galaxy s7

Samsung Galaxy S7 zapalił się w samochodzie – wystarczyło połączenie Bluetooth

Newsy

Zapalające się smartfony na szczęście nie są codziennością, lecz o takich przypadkach mówi się coraz częściej. Tym razem padło na Samsunga Galaxy S7. Co było przyczyną samozapłonu flagowego urządzenia?

Pechowym użytkownikiem jest 27-letnia Shaunique Lamb, której Samsung Galaxy S7 zaczął się dymić w samochodzie. Był to samozapłon. Urządzenie nie było podłączone do ładowarki ani żadnego innego sprzętu. Spoczywało spokojnie w uchwycie na kubek i odtwarzało muzykę przez Bluetooth.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Kobiecie udało się uniknąć obrażeń, w porę zorientowała się co się dzieje i zjechała na pobocze. Niestety szkody były na tyle duże, że Shaunique musiała nabyć nowy egzemplarz u operatora. Kosztowało ją to 200 dolarów.

Oświadczenie Samsunga w tej sprawie zapowiada dokładne sprawdzenie i przebadanie felernego egzemplarz w celu znalezienia powodu samozapłonu. Producent po wpadce z Galaxy Note 7 chce odzyskać zaufanie swoich klientów i rozpatrzy każdą sprawę, w której smartfony wykazują się skłonnością do niekontrolowanego podgrzewania atmosfery.

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x