google hangouts

[Zrzuty ekranu] Hangouts – Google wprowadza nową usługę. Oto Meet

Newsy

Wraz z prezentacją usług Allo oraz Duo, Google zdecydowało, że od teraz Hangouts skupi się bardziej na użytkownikach biznesowych. Hangouts staje się nawet częścią pakietu G Suite dedykowanego przedsiębiorstwom, ale i tak większych widocznych zmian raczej nie widać. Teraz jednak ma się to zmienić.

Google wprowadza właśnie „po cichu” nową usługę – Meet. Dostępna jest ona na stronie meet.google.com. Witryna umożliwia dołączanie do konferencji za pomocą specjalnego kodu spotkania.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Pracownicy Google przygotowali również aplikację, której wygląd możecie obejrzeć na poniższych zrzutach ekranu. Obecnie jest ona dostępna jedynie na platformę iOS (i nie wszyscy mogą ją pobrać).

Hangouts jest aplikacją przeznaczoną raczej do wysyłania wiadomości, natomiast Meet ma służyć do firmowych spotkań na żywo (wideo lub głosowych). W przyszłości będzie można także tworzyć konferencje i do nich dołączać za pomocą aplikacji mobilnych lub za pomocą przeglądarki. Pojawi się też integracja z mailem oraz kalendarzem.

źródło: TechCrunch


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x