Na zbliżających się ku końcowi targach Mobile World Congress w Barcelonie to BlackBerry jako pierwsze postanowiło przedstawić swój najnowszy model. W sobotę poznaliśmy KEYone, który cieszy się najlepszą wśród Was opinią, a na pewno o wiele lepszą niż LG, Sony czy też Nokia. Tym sposobem Kanadyjczycy powinni iść za ciosem i najprawdopodobniej to zrobią, gdyż w Sieci pojawił się kolejny smartfon, tym razem nieco bardziej tradycyjny. Jednak wciąż jest on oryginalny pod względem budowy.

Widoczne powyżej urządzenie ma zostać wyprodukowane przez BB PT Merah Putih zamiast TCL, czyli kolejnego partnera odpowiedzialnego za tworzenie sprzętu. Skoro już o nim mowa to w specyfikacji najprawdopodobniej znajdziemy następujące elementy:

  • 5,5-calowy wyświetlacz 720p;
  • układ Snapdragon 425;
  • 4 GB RAM;
  • 32 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika;
  • akumulator o pojemności 3000 mAh;
  • DualSIM.

Od razu widać, że nie jest to topowy model. Znamy również jego przeznaczenie. Sygnowany logiem BlackBerry smartfon zostanie skierowany na indonezyjski rynek i najprawdopodobniej nie opuści go. Urządzenie otrzymało już niezbędne certyfikaty, więc to tylko kwestia czasu, aż pojawi się oficjalnie.

BlackBerry w Polsce?

Chciałoby się zobaczyć Jeżynę w wydaniu dla Polaków, prawda? Patrząc na zainteresowanie tą firmą próżno liczyć na dedykowany Polakom model, ale miejmy nadzieję, że porażka Priva w naszym kraju nie sprawi, że TCL nie wyda chociażby KEYone u nas.

 

źródło: CrackBerry

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.