Prawdopodobnie dopiero za niecały miesiąc zobaczymy Samsunga Galaxy S8 i S8 Plus. Oczekiwania co do flagowców są bardzo duże, z uwagi na porażkę Note’a 7. Na podstawie wycieków w smartfonach można na pewno spodziewać się ogromnego ekranu w dość przystępnej dla dłoni obudowie.
 
Do Internetu w ostatnim czasie wyciekło sporo materiałów przedstawiających flagowce. Teraz mamy dla Was render pochodzący z materiałów promocyjnych smartfonu. Źródłem wycieku jest @evleaks, więc można przyjąć, że obrazek raczej nie jest spreparowany, tym bardziej, że potwierdza on wcześniejsze plotki.
 

 
Na koniec przypomnę, że sercem Galaxy S8 i S8 Plus ma być procesor Snapdragon 835 lub Exynos 8895. W urządzeniach znajdzie się „jedynie” 4 GB RAM. Pamięć wewnętrzna ma wynosić 64 GB z opcją rozszerzenia o karty pamięci. Pojemność baterii to 3000 mAh dla Galaxy S8 i 3500 mAh dla Galaxy S8 Plus. Aparat we flagowcach nie będzie podwójny. W Galaxy S8 pojawi się pojedynczy 12 MPx obiektyw „duo pixel” znany z Galaxy S7, ale z usprawnieniami względem tego modelu. Z przodu z kolei zobaczymy aparat 8 MPx. Dodatkowo na górze urządzenie znajdą się sensory odpowiedzialne za skanowanie tęczówki oka, a z tyłu zobaczymy skaner linii papilarnych.
 
źródło: twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.