[Wideo] Galaxy S8 i S8 Plus hands-on

Newsy

Targi MWC to chyba jedno z największych wydarzeń świata mobilnego w roku. Swoje konferencje miały między innymi takie firmy jak LG, Huawei czy Lenovo, a nawet Samsung. Niestety ten ostatni producent nie pokazał w tym okresie, jak prawie co roku, flagowca z linii S. Przedsiębiorstwo zrobi to dopiero za nieco ponad miesiąc czyli 29 marca.
 
Tak czy owak nie będziemy musieli czekać na pierwsze filmy z udziałem Galaxy S8 i S8 Plus, ponieważ jeden z nich wyciekł teraz. Jest to krótkie hands-on urządzeń, które możecie obejrzeć poniżej.
 

 
Na filmie widzimy smartfony z bardzo dużymi ekranami. Wideo potwierdza także wcześniejsze rendery telefonów oraz umiejscowienie skanera linii papilarnych. Możemy zobaczyć także klawisze funkcyjne umieszczone ma dole wyświetlacza. Niestety tył flagowców jest zakryty przez etui.
 
źródło: sammobile

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x