Smartfony Sony przedpremierowo pokazują się na grafikach – rozróżniacie je?

Newsy

Do konferencji Sony już niewiele czasu zostało. Japończycy chcą przedstawić swoje najnowsze modele jutro o 8:30, więc ewidentnie już sama pora wydaje się spisywać ich na straty w lawinie wiadomości na temat LG G6, Huawei P10 czy nawet BlackBerry KEYone. Po drodze ujrzymy jeszcze smartfony od Nokii, Lenovo czy też zapowiedzi od Samsunga. W takim razie „kontrolowany” wyciek grafik do Sieci jest wręcz wskazany.

Oczywiście nie traktujcie na poważnie stwierdzenia, że Japończycy specjalnie ujawniają pewne szczegóły. Zostawmy ten temat z tyłu, a przyjrzyjmy się nadchodzącym nowościom:

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Cóż… Cenię Sony za ich jednolity design, ale w tym momencie ich portfolio zaczyna być aż za bardzo zbliżone do siebie. Tak naprawdę designerzy firmy wzięli Xperię XZ na warsztat i poprzesuwali poszczególne elementy, pozmieniali wielkość obudów jak i samych wyświetlaczy i oto nowości… Przedstawione opisy pod poszczególnymi grafikami są jedynie domysłami. Xperia BlancBright ma cechować się 5,5-calowym wyświetlacz QuadHD oraz Snapdragonem 653.

Światełko w tunelu na zmiany?

 


Gdzie Xperia X2? Wiele osób spodziewa się, że będzie wyglądać następująco:

Ja nie do końca wierzę w takie zmiany w Sony, więc bez zbędnego przedłużania… wydajcie swoją opinię na temat nadchodzących japońskich nowości.

 

źródło: GSMArena (1), (2)


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x