ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Smartfony Sony przedpremierowo pokazują się na grafikach – rozróżniacie je?

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Do konferencji Sony już niewiele czasu zostało. Japończycy chcą przedstawić swoje najnowsze modele jutro o 8:30, więc ewidentnie już sama pora wydaje się spisywać ich na straty w lawinie wiadomości na temat LG G6, Huawei P10 czy nawet BlackBerry KEYone. Po drodze ujrzymy jeszcze smartfony od Nokii, Lenovo czy też zapowiedzi od Samsunga. W takim razie „kontrolowany” wyciek grafik do Sieci jest wręcz wskazany.

Oczywiście nie traktujcie na poważnie stwierdzenia, że Japończycy specjalnie ujawniają pewne szczegóły. Zostawmy ten temat z tyłu, a przyjrzyjmy się nadchodzącym nowościom:

Cóż… Cenię Sony za ich jednolity design, ale w tym momencie ich portfolio zaczyna być aż za bardzo zbliżone do siebie. Tak naprawdę designerzy firmy wzięli Xperię XZ na warsztat i poprzesuwali poszczególne elementy, pozmieniali wielkość obudów jak i samych wyświetlaczy i oto nowości… Przedstawione opisy pod poszczególnymi grafikami są jedynie domysłami. Xperia BlancBright ma cechować się 5,5-calowym wyświetlacz QuadHD oraz Snapdragonem 653.

Światełko w tunelu na zmiany?


Gdzie Xperia X2? Wiele osób spodziewa się, że będzie wyglądać następująco:

Ja nie do końca wierzę w takie zmiany w Sony, więc bez zbędnego przedłużania… wydajcie swoją opinię na temat nadchodzących japońskich nowości.

źródło: GSMArena (1), (2)

Sprawdź najnowsze wpisy