Pierwszy zwiastun procesora Pinecona był naprawdę niezły. Producent wypuścił dwuminutowe wideo, na którym mistrz świata stawia czoło liczbom i robi to, co potrafi najlepiej – zapamiętuje je wszystkie. Teraz pojawił się kolejny trailer. Zmieniła się nieco sceneria, zmienił się też bohater, nie zmieniły się jednak emocje.

Drugi zwiastun nosi tytuł „The Underwater Rubik Cube Challenge„. Jak łatwo się zatem domyślić, będzie nurek, dużo wody i kolorowa kostka złożona z 26 sześcianów. Jak tym razem wypadła realizacja? Zobaczcie sami poniżej.

Pinecone będzie pierwszym procesorem stworzonym przez Xiaomi. Jego dwie wersje V970 oraz V670 porównywane są wydajnościowo do autorskich układów Huawei. V970 będzie wykonany w technologii 10nm, a układ graficzny charakteryzować będzie 12 rdzeni. W porównaniu do Kirina 960 jest zatem nieco lepiej.

Z kolei model nieco słabszy, V670 stworzony zostanie w starym 28mn procesie technologicznym z GPU Mali-T860MP2.

Prezentacja procesora Pinecone już we wtorek, 28 lutego. Wcześniej jednak MWC, pamiętajcie, by zaglądać po najświeższe nowości!

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.