ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

LG G6 we wszystkich kolorach – dla każdego coś atrakcyjnego

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Za około dobę – w momencie pisania tekstu – LG przedstawi G6, czyli model, o którym od przynajmniej dwóch miesięcy jest bardzo głośno. Koreańczycy ewidentnie muszą poprawić się po zeszłorocznych wpadkach wynikających zarówno z własnego postępowania jak i różnych zrządzeń losu, ale zostawmy to z boku. Następca G5 zapowiada się o wiele lepiej niż pierwszy i zapewne ostatni modularny smartfon firmy, ale wciąż nie wiemy o nim wszystkiego.

Tym sposobem nawet tę dobę przed premierą możemy poznać nowe ciekawostki na temat G6. Ponownie źródłem poszczególnych informacji oraz samego zdjęcia jest Evan Blass i bez zbędnego przedłużania poznajcie wersje kolorystyczne nadchodzącego flagowego modelu od LG:

Mystic white, astro black i ice platinium – tak brzmią nazwy barw G6, ale ja je widzę też nieco inaczej. Elegancka biel ze złotymi wstawkami, piano black a’la Apple i szczotkowane aluminium. Ewidentnie środkowa wersja budzi największe wątpliwości jeśli spojrzymy na doświadczenie użytkowników iPhone’ów w takim wydaniu.

Jednak oczywiście to kwestia gustu i każdy wybierze odpowiednią wersję kolorystyczną dla siebie. Pod warunkiem, że w ogóle zdecyduje się na kupno G6. Jeszcze przedpremierowo zachęcam Was do przejrzenia wszelkich informacji na temat flagowego smartfonu, które pojawiły się w ostatnim czasie: Klik!

Sprawdź najnowsze wpisy