Xiaomi wypuszcza zwiastun swojego procesora z mistrzem świata w roli głównej

Newsy

Xiaomi Pinecone, czyli autorski procesor chińskiego producenta, który niebawem zostanie oficjalnie zaprezentowany właśnie otrzymał swój własny zwiastun. Wideo to jest nie byle jakie, gdyż występuje w nim mistrz świata w niecodziennej dziedzinie.

Konferencja pokazowa odbędzie się już niebawem, bo 28 lutego. Xiaomi jednak nie pojawi się na MWC. Będzie to specjalny pokaz. Producentowi zależy na podgrzaniu atmosfery przed prezentacją, dlatego stworzył on filmowy zwiastun. Występuje w nim Wang Feng, dwukrotny mistrz świata w Mistrzostwach Świata Pamięci. Potrafi on zapamiętać, a następnie powtórzyć nawet 100 grup numerów. Co więcej, jest w stanie zapisać je w odpowiedniej kolejności.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Tym samym Xiaomi może chce pokazać, że jego autorski SoC jest równie mocny i imponujący. Trafi on na rynek w dwóch wersjach – V970 oraz V670. Wydajnością są one ponoć porównywalne do Kirina 960 i Kirina 650 tudzież Exynosa 8890 i 7580.

Prezentacja już w przyszły wtorek. Wtedy też przekonamy się na ile stać chińskiego producenta i czy jego SoC jest w stanie zachęcić użytkowników do kupna nowego smartfonu.

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x