ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xiaomi wypuszcza zwiastun swojego procesora z mistrzem świata w roli głównej

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

Xiaomi Pinecone, czyli autorski procesor chińskiego producenta, który niebawem zostanie oficjalnie zaprezentowany właśnie otrzymał swój własny zwiastun. Wideo to jest nie byle jakie, gdyż występuje w nim mistrz świata w niecodziennej dziedzinie.

Konferencja pokazowa odbędzie się już niebawem, bo 28 lutego. Xiaomi jednak nie pojawi się na MWC. Będzie to specjalny pokaz. Producentowi zależy na podgrzaniu atmosfery przed prezentacją, dlatego stworzył on filmowy zwiastun. Występuje w nim Wang Feng, dwukrotny mistrz świata w Mistrzostwach Świata Pamięci. Potrafi on zapamiętać, a następnie powtórzyć nawet 100 grup numerów. Co więcej, jest w stanie zapisać je w odpowiedniej kolejności.

Tym samym Xiaomi może chce pokazać, że jego autorski SoC jest równie mocny i imponujący. Trafi on na rynek w dwóch wersjach – V970 oraz V670. Wydajnością są one ponoć porównywalne do Kirina 960 i Kirina 650 tudzież Exynosa 8890 i 7580.

Prezentacja już w przyszły wtorek. Wtedy też przekonamy się na ile stać chińskiego producenta i czy jego SoC jest w stanie zachęcić użytkowników do kupna nowego smartfonu.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najnowsze wpisy