Huawei P9 to z pewnością udane urządzenie. W tamtym roku producent sprzedał już około 10 milionów egzemplarzy tego modelu. Nic dziwnego, w końcu za niższą cenę, w porównaniu do konkurencyjnych smartfonów, dostajemy naprawdę niezły sprzęt. Dodatkowo cena wspomnianego telefonu szybko spadła na portalach aukcyjnych, gdzie możemy go dostać za naprawdę niewielkie pieniądze. Premiera Huawei P9 miała miejsce wiosną 2016 roku. Czas więc na jego następcę, który ma zostać pokazany już za kilka dni!
 
Dzisiaj mamy dla Was kolejny render urządzenia od Evana Blassa. Obrazek pozwala porównać wcześniejsze wycieki. Widzimy na nim Huawei P10 od przodu, tyłu i boku. Co szczególnie rzuca się w oczy, to przycisk home umieszczony na przednim panelu. Z tyłu z kolei możemy zobaczyć podwójny aparat znany także z wcześniejszego modelu, opatrzony marką Leica.
 

 
Czy Huawei P10 będzie hitem tak jak poprzedni model? Wszystko zależy od ceny jaką będzie chciał otrzymać producent za smartfona. Ta z pewnością będzie wyższa niż w przypadku poprzedniego flagowca.
 
źródło: Twitter

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.