Prezentacja LG G6 coraz bliżej. W Sieci pojawia się mnóstwo materiałów dotyczących tegorocznego flagowca koreańskiego producenta. Tym razem Evan Blass pokazuje grafikę, którą trzeba zobaczyć.

O LG G6 wiemy naprawdę sporo. Świetny zestaw aparatów dający szerokie pole do popisu, o czym pisał już Łukasz. Ponadto duży ekran wyświetlający obraz w nietypowej proporcji, bo 18:9. Również Always On Display, dobre udźwiękowienie i większy akumulator w stosunku do poprzednika. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko czekać na oficjalną prezentację tego modelu przez LG na MWC 2017.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Zanim jednak ujrzymy go w słonecznej Katalonii, przyjrzyjmy się grafice opublikowanej przez popularnego leakstera, Evana Blassa.

Możemy na niej zobaczyć LG G6 w pięknej czerni. Świecący się tył z wtapiającym się w tło czytnikiem linii papilarnych, nad którym znajdują się dwie 13-megapikselowe matryce. Z przodu zaś cienkie ramki wokół wyświetlacza. Dobre wrażenie sprawiają również linie antenowe, których niemalże nie widać. Słowem: ja jestem na tak!

źródło: Twitter
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.