Evan Blass ukazuje błyszczącego się LG G6 w całości. Ładny?

Newsy

Prezentacja LG G6 coraz bliżej. W Sieci pojawia się mnóstwo materiałów dotyczących tegorocznego flagowca koreańskiego producenta. Tym razem Evan Blass pokazuje grafikę, którą trzeba zobaczyć.

O LG G6 wiemy naprawdę sporo. Świetny zestaw aparatów dający szerokie pole do popisu, o czym pisał już Łukasz. Ponadto duży ekran wyświetlający obraz w nietypowej proporcji, bo 18:9. Również Always On Display, dobre udźwiękowienie i większy akumulator w stosunku do poprzednika. Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak tylko czekać na oficjalną prezentację tego modelu przez LG na MWC 2017.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Zanim jednak ujrzymy go w słonecznej Katalonii, przyjrzyjmy się grafice opublikowanej przez popularnego leakstera, Evana Blassa.

Możemy na niej zobaczyć LG G6 w pięknej czerni. Świecący się tył z wtapiającym się w tło czytnikiem linii papilarnych, nad którym znajdują się dwie 13-megapikselowe matryce. Z przodu zaś cienkie ramki wokół wyświetlacza. Dobre wrażenie sprawiają również linie antenowe, których niemalże nie widać. Słowem: ja jestem na tak!

źródło: Twitter


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x