Samsung Galaxy S8 i S8 Plus na zdjęciu obok siebie – Home i Alawys On Display na ekranie

Newsy

Ostatnio mamy przyjemność przyglądać się nowemu flagowcowi od Samsunga. Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus pojawiają się coraz częściej w Sieci pozując do aparatów fotograficznych. Tym razem widzimy je tuż obok siebie. Wraz z Always On Display i dotykowym przyciskiem Home.

Samsung Galaxy S8 zadebiutuje na rynku z 5,8-calowym ekranem. Jego brat z „Plusem” w nazwie będzie nieco większy – wyświetlacz w tym modelu ma mieć aż 6,2 cala. Na zdjęciu również widać nowy typ przycisku Home. W tegorocznym flagowcu będzie on dotykowy. Smartfony na poniższym zdjęciu pokazują również funkcję Always On Display, czyli wyświetlania potrzebnych rzeczy na wyłączonym ekranie kosztem minimalnego zużycia energii.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Wirtualny Home będzie zatem widoczny cały czas. Zaoferuje również skróty podobne do tych, jakie odnajdujemy w fizycznym klawiszu. Mocniejsze przytrzymanie wybudzi urządzenie, podwójne dotknięcie z kolei uruchomi aparat. To spore udogodnienie dla tych, którzy przeniosą się z Samsungów z klasycznym Home. Prezentacja Samsunga Galaxy S8 już w marcu. Na MWC dostaniemy jedynie zajawkę.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x