Samsung Galaxy S8 i S8 Plus na zdjęciu obok siebie – Home i Alawys On Display na ekranie

Kamil Lewicki Newsy 2017-02-22

Ostatnio mamy przyjemność przyglądać się nowemu flagowcowi od Samsunga. Galaxy S8 i Galaxy S8 Plus pojawiają się coraz częściej w Sieci pozując do aparatów fotograficznych. Tym razem widzimy je tuż obok siebie. Wraz z Always On Display i dotykowym przyciskiem Home.

Samsung Galaxy S8 zadebiutuje na rynku z 5,8-calowym ekranem. Jego brat z „Plusem” w nazwie będzie nieco większy – wyświetlacz w tym modelu ma mieć aż 6,2 cala. Na zdjęciu również widać nowy typ przycisku Home. W tegorocznym flagowcu będzie on dotykowy. Smartfony na poniższym zdjęciu pokazują również funkcję Always On Display, czyli wyświetlania potrzebnych rzeczy na wyłączonym ekranie kosztem minimalnego zużycia energii.

Wirtualny Home będzie zatem widoczny cały czas. Zaoferuje również skróty podobne do tych, jakie odnajdujemy w fizycznym klawiszu. Mocniejsze przytrzymanie wybudzi urządzenie, podwójne dotknięcie z kolei uruchomi aparat. To spore udogodnienie dla tych, którzy przeniosą się z Samsungów z klasycznym Home. Prezentacja Samsunga Galaxy S8 już w marcu. Na MWC dostaniemy jedynie zajawkę. • Anne

  Za duży. 5,5″ to dla mnie maks. Mam za małe dłonie do takich gigantów ?

 • Subiektywnie-obiektywny

  Wygląda rewelacyjnie, co nie powinno nikogo dziwić, tylko… ja bym jednak zrobił mniejszą wersję o przekątnej 5,5 cala, by była większa różnica w porównaniu do modelu +.
  Pytanie, co z tym podwójnym aparatem, podobno miał być w S8+.

 • O kurcze! Czyli istnieje możliwość, że taki przycisk Home będzie się pokazywał na zablokowanym ekranie (wyłączonym), obok Always On Display. Tylko niestety rozdzielenie przycisku Home od czytnika linii papilarnych to duży błąd, który będzie bardzo niewygodny :/

 • Jankes91

  Podstawowa wersja S8 będzie miała większy wyświetlacz niż np w Note 4. Ciekawe ile cali będzie w Note 8 😉

 • Dariusz Laskowski

  I co 5.2 cala nie będzie głupota taki wielki telefon robić eh …

  • Telefon nie jest wielki, tylko ekran zajmuje więcej powierzchni.

 • May Czos

  Niestety umiejscowienie skanera linii papilarnych skreśla ten model.

 • H0Ly_bLaSt0R

  Przycisk home miałby być na ekranie narysowany? Przecież mają być przyciski ekranowe podobno… wygląda na fake.

  • May Czos

   Nie narysowany tylko wyświetlony.x