Galaxy X Cover 2 – pierwsze informacje

Cezary Zapała Newsy 2013-01-18

Samsung X Cover to model, o którym pisaliśmy rok temu, a który charakteryzował się większą wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Nie straszne były dla niego upadki, zalania czy nagłe zmiany temperatury. Kolejne urządzenie z tej rodziny (oznaczone symbolem S7710) oprócz wspomnianych wyżej czynników ma charakteryzować się również lepszą specyfikacją techniczną.

Smartfon ma posiadać czterocalowy ekran TFT wyświetlający obraz w rozdzielczości WVGA i 4 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabraknie też slotu na karty microSD, baterii o pojemności 1700 mAh, aparatu głównego o 5 megapikselowej matrycy, kamerki do wideorozmów, modulu Wi-Fi, A-GPS i radia Bluetooth 4.0. Urządzenie ma działać pod kontrolą Androida 4.1/4.2.

Telefon ma zostać zaprezentowany na targach MWC 2013. W dniu premiery dostępny ma być w dwóch kolorach – Titan Gray i Black/Red. Cena na razie nie jest znana.

Źródło: SamMobile

Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x