LG G6 pozuje do zdjęcia obok G5 – różnice w wymiarach zaskakują

1 minuta czytania
Komentarze

Tegoroczne flagowe smartfony mają pokazywać się razem z cienkimi ramkami wokół zdecydowanie większych wyświetlaczy. Wiemy już, że Samsung Galaxy S8 będzie tymi elementami się cechował, ale to LG z G6 jako pierwsze pokaże swoje rozwiązanie. Co ono daje? Przede wszystkim mniej zmarnowanego miejsca, a co za tym idzie zmniejszenie ogólnych rozmiarów urządzenia w stosunku do smartfonów z podobnymi wyświetlaczami.

Nie zapominajmy też, że same ekrany będą miały teraz inne proporcje (18:9), ale mimo wszystko czy ich rozmiar sprawi, że właśnie G6 i Galaxy S8 będą ogromne? Ten drugi w wydaniu z dopiskiem „+” bardzo możliwe, ale mimo wszystko skupmy się na LG, gdyż właśnie to zdjęcie propozycji tej firmy trafiło do Sieci. Nie byle jakie do tego, gdyż design nadchodzącego smartfonu jest nam doskonale znany, ale ciężko sobie wyobrazić jego rozmiar. Tym samym poznajcie G6 obok G5:

W ramach przypomnienia, zeszłoroczny model został wyposażony w 5,3-calowy wyświetlacz, podczas gdy nadchodząca premiera ma prezentować obraz na 5,7-calowym panelu. Mimo wszystko G6 jest minimalnie mniejszy od poprzednika – głównie za sprawą lepiej zorganizowanego miejsca nad i pod ekranem.

Konferencja LG, na której poznamy nowy flagowy model firmy odbędzie się za 5 dni. Jeśli jeszcze czegoś nie wiecie na temat tego smartfonu to zajrzyjcie do naszych wcześniejszych wpisów: Klik!

źródło: slashleaks

Motyw