iPhone 8 z rewolucyjnym skanerem twarzy

Newsy

Od trzech lat Apple nie zmieniło designu w swoich urządzeniach, które wydają się być już trochę nudne. Z kolei od czasu wprowadzenia Touch ID nie pojawiła się żadna rewolucyjna funkcja, której nie miałaby wcześniej konkurencja. Być może w tym roku to się zmieni, ponieważ firma z Cupertino szykuje nowość.
 
Według raportu KGI Securities w iPhonie 8 zobaczymy rewolucyjny skaner twarzy. Ma być on umieszczony w przednim aparacie, który będzie wsparty sensorami podczerwieni. Mają one pomóc stworzyć zdjęcia w 3D. Kamera zostanie wyprodukowana przez Sony, a wspomniane sensory przez Sharpa.
 
Takie rozwiązanie pozwoli pozbyć się przycisku home w iPhonie. Ponadto dzięki temu ekran flagowca będzie praktycznie bez ramek. Jego wielkość szacowana jest na 5,8-cali. Warto przypomnieć, że będzie to wyświetlacz AMOLED.
 

 
Nic dziwnego, że cena iPhone’a 8 będzie wynosiła ponad $1000…
 
źródło: phonearena

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x