Pokemon Go szturmem zdobyło smartfony milionów ludzi na całym świecie w tym także w Polsce. Po jakimś czasie liczba użytkowników zaczęła maleć i media niesłusznie obwieściły koniec tego tytułu. Ostatnio Niantic wprowadziło aktualizację, która dodaje do aplikacji ponad 80 nowych stworków. Update ten spowodował ponowny wzrost zainteresowania grą, a na ulicach można znów zobaczyć trenerów łapiących pokemony.
 
Jakby tego było mało, Niantic jakiś czas temu ogłosiło współpracę z Unibail-Rodamco, które nadzoruje kilkadziesiąt centrów handlowych w Europie. W Polsce jest to między innymi Arkadia w Warszawie, w której z uwagi na start drugiej generacji pokemonów, odbył się 18 lutego event dla wszystkich fanów gry.
 

 
Do Internetu trafiło właśnie wideo z tego wydarzenia. Jeżeli ktoś myślał, że do Arkadii przyjdzie wtedy jedynie garstka osób to jest w błędzie. Zjawił się tłum osób żądnych złapania Pokemonów, które pojawiały się obok dodatkowych PokeStopów i Lure’ach w nich umieszczonych. Przewidziano również nagrody w postaci powerbanków. Zainteresowanie eventem przerosło jednak oczekiwania organizatorów. Zobaczcie co się wtedy działo na załączonym filmie.
 
źródło: youtube, własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.